Moja Crvena Zvezda
Важно Најновије Трансфери Фудбал

Цветковић: Пресрећан сам због повратка; Раосављевић: Ускоро потпис Луковића, завршавамо све до припрема

Како смо раније данас објавили, Црвена звезда је добила прво појачање у овом прелазном року. То је Милош Цветковић, доскорашњи фудбалер крушевачког Напретка.

Блажа Раосављевић, ВД спортског директора пожелео је добродошлицу свим присутнима и представио Милоша Цветковића, момка који је од 2000-2005 био у Црвеној звезди, и који игра на позицији десног бека.

Цветковић је истакао своје импресије:

„Сигурно је да ми је драго што сам се вратио у Звезду. Пресрећан сам. Драго ми је што ћи сарађивати са Ненадом Лалатовићем, са којим са успешно сарађивао у Крусевцу. Петковић је одличан играч, знамо се и желим му да се што пре опорави. Конкуренција све чини бољим.“

Што се тиче нових појачања, Раосављевић је рекао следеће:

„Биће још појачања, завршићемо све до почетка припрема.“ 

Милош Цветковић је потписао уговор на две године, док се у наредних 48 сати очекује и промоција Александра Луковића.

0 0 vote
Article Rating

Повезане вести

Subscribe
Обавести ме о
guest
8 Comments
најновијим
најстаријим највише гласова
Inline Feedbacks
View all comments
Avatar

Šta je ovo, ko su ovi ljudi?

Avatar

dva pitanja: prvo, zasto se ovaj naziva pojacanjem; drugo, ko je raosavljevic?

Avatar

Dva odgovora: prvo, takva su naša kvazi-pojačanja i bolja u dogledno vreme nećemo gledati; drugo, Raosavljević je jedini pristao da medijski promoviše dotična „pojačanja“. Ostali iz uprave nisu hteli da se brukaju.

Avatar

Mogu da razumem sve ali koji je plan dovodjenja ovog decka(nemam nista protiv njega).Imamo desnog beka koji ni minut nije odigrao zasto smo ga dovodili ako nece igrati i ako ce drugi fudbaleri igrati njegovu poziciju?Ko ce snositi njegove plate i svih drugih koji nisu igrali?Idemo sve u krug za koju godinu i oni ce tuziti klub i opet cemo imati zabranu registrovanja igraca!Citam danas Petkovic se vraca od 3 kola,pa zar nije mogao mali Mijailovic odigrati bar jedan mec na marakani a da se Planic ili Pecnik vrate na beka 2-3 utakmice?Lepo smo ubacili ove klince i digli im… Опширније »

Avatar

Ma neka,samo nastavite da gomilate odbrambene igrace,a to sto nemamo napadaca nema veze…salu na stranu nama je napadac najneophodniji,dali smo sramotno malo golova…

Avatar

Razumem ja da je vreme svinjokolja i kljukanja čvarcima ali ti kućo odmah da počneš da treniraš. Vidi mu obraza molim te….

Avatar

Ako se secas,tako isto je i popularni Brono izgledao kada je dosao.Ono je bio horor.A Ailton je posebna prica,ali on je bar celu karijeru bio takav,mada je kod nas dosao ispod svake kritike.XXXL varijanta.

Avatar

A da vi momci smanjite malo doživljaj pa recimo pogledate karakteristike igrača i poneku njegovu igru a ne ad hok ne valja. Cvetković je odlično rešenje na toj poiciji mene njegova igra podseća na igru Pavla Ninkova i još nešto deško razume igru, prodoran je i ima odličan centaršut. Dobrodošao u naš klub pogotovu što je naša škola i što će ginuti na terenu jer zna gde se vratio. Sada treba rasprodati sve starije igrače, Pavičevića, Gogića,Pečnika, Lazovića, Rakića i konačno krenuti sa pravljenjem igre sa dva napadača. Moramo dovesti bar jednog pravog centarfora koji bi sa Jovićem i Despotovićem… Опширније »

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x