ВажноКошаркаНајновијеРегионална лига

Радоњић: Вилијамс нас вратио у живот

Када је најављивана утакмица у Морачи сви су рекли да очекују велику борбу. Међутим, онаквој завршници се сигурно нико није надао. Сјајан потез Николе Калинића и кош „из одбојке“ пет секунди пре краја донео је Црвеној звезди победу у 19. колу АБА лиге. „Црвено-бели“ су савладали Будућност ВОЛИ резултатом 77:76, а њихов тренер је након утакмице био задовољан.

„Очекивао сам, и мислим да је била лепа утакмица. Догодила се неизвесна завршница, у којој и да је Будућност ВОЛИ победила, било би заслужено. Нисмо добро кренули у утакмицу, држали смо неку резултатску неизвесност, али је било много проблема у одбрани. Почетак треће четвртине чак је указивао на могућност убедљиве победе домаћих. Међутим, Вилијамс који је био оптерећен личним грешкама, не толико ни у игри, са болом у нози, али и са великом жељом да промени ток меча, вратио нас је у живот. Испустили смо предност у последњој четвртини, али се догодио и тај кош Калинића. У сваком случају успешна завршница нам много значи, против одличне Будућности ВОЛИ, у дивном амбијенту.“