Moja Crvena Zvezda
Домаћи шампионатДруги пишуФудбал

Smanjen broj stranaca u Zvezdi

Uskoro Srbin

Kako prenose današnji beogradski sportski mediji, FK Crvena zvezda je već krenuo u ozbiljne pripreme za narednu sezonu iako još uvek nije prošla ni trećina ovogodišnjeg fudbalskog šampionata.

Na osnovu odluka FSS-a od naredne sezone naši superligaški klubovi moći će  da imaju svega 4 (četiri) stranca. Iz tog razloga dva crnogorska internacionalca Marko Vešović i Stevan Reljić već su dobili srpsko državljanstvo i u buduće će nastupati za naš klub kao domaći igrači. Kada je reč o Brazilcu Kaduu, on je izrazio želju da dobije srpsko državljanstvo i trenutno je procedura u toku, tj. prikuplja se neophodna dokumentacija. Kada i ta procedura bude privedena kraju, FK Crvena zvezda će imati svega tri strana fudbalera: Mohamed Aval Isah (GHA), Li Adi (GHA) i Savio (BRA). Ovim se otvara mesto za novog stranog fudbalera, za koga se očekuje da već u narednom periodu dođe na probu u naš klub.

Повезане вести