ВажноНајновијеОсталоХокеј

Хокејаши Звезде без финала плеј-офа

Хокејаши Црвене звезде поражени су у реваншу полуфинала плеј-офа против Партизана резултатом 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) и нису успели да се докопају финала, јер су црно-бели отишли у завршну представу са 2:0 у победама.

Утакмицу је обележило много искључења и нервоза на обе стране. Прва трећина завршена је без голова, да би црвено-беле у вођство довео Чех Данијел Восика голом у 25. минуту. Звезда је са овом предношћу завршила трећи период игре и водила све до 48. минута, када је Павле Огризовић изједначио у “шорт хенду“. Исти играч је у 56. минуту донео победу браниоцу титуле и пласман у још једно финале.

У другој утакмици полуфинала Тиса Волан је у Сегедину савладала Беостар резултатом 6:4 (3:1, 2:2, 1:1) и изједначила резултат у полуфиналној серији на 1:1 у победама.