Remi na startu banjalučkog turnira

Miljan Pušica - najefikasniji na startu banjalučkog turnira

Rukometaši Crvene zvezde startovali su remijem na turniru „Banjaluka kup 2011“.

Crvena zvezda : Izviđač  23:23 (9:12)

Po veoma velikoj vrućini u banjalučkoj hali „Borik“, rukometaši obe ekipe nisu mogli da pruže sve što znaju i umeju, a posebno se to odnosi na momke u crveno-belim dresovima. Interesantno je da se na prvi pogodak čekalo sve do 5. minuta, kada su rukometaši iz Ljubuškog poveli. Tokom prvog dela igre trajala je rezultatska klackalica, da bi se u samom finišu, igrači Izviđača odlepili na +3.

U nastavnku meča, crveno-beli su zaigrali znatno bolje i u 43. minutu preko Vukasa uspeli da stignu do poravnanja rezultata, a zatim i preko Nadoveze do prednosti.

Do kraja susreta niti jedna ekipa nije uspela da stigne do opipljivije prednosti, tako da je susret okončan ipak najrealnijim rezultatom 23:23.

Susretu je prisustvovalo oko 200 navijača koji su imali prilike i da pozdrave potpuno novi sastav RK Crvena zvezda.

Crvena zvezda: Ivanišević, Jeraj (7 odbrana), Kosanović (5 odbrana), Živković 2, Jokić 2, Nadoveza 2, Čabaljug, Ćirić, Dokić 1, Ivančević 3, Pantelić, Šćepanović 3, Anđelić, Vukas 3, Šljivančanin 2, Pušica 4, Pucelj 1.