ВажноЕвропска такмичењаНајновијеФудбал

Рајковић и Јовановић након Каирата

На велику жалост армије навијача фудбалери Црвене звезде сезону су започели поразом.

Црвени картон Сави Павићевићу у другом минуту умногоме је одредио дешавања на терену ионако лишене појачања Црвене звезде. Најбољи млади голман света и његов саиграч „новозеланђанин“ Вукашин Јовановић били су ретке светле тачке у тиму Миодрага Божовића.

zzzzzzzzzz11188465_931305946930302_1570270295335147125_n

Мислим да је искључење Саве у другом минуту одредило даљи ток утакмице. Борили смо се колико смо год могли, у првом делу смо били и бољи ривал упркос бројчаном заостатку у односу на ривала. Шта је ту је, нема времена за јадиковање, чека нас реванш за седам дана. Верујем да ћемо се додатно уиграти и спремити. Каират је добар тим, али не предајемо се. Идемо да покушамо да их елиминишемо, па шта буде – поручио је капитен црвено-белих.

zzzzzzzzzzzz21803_931305733596990_4466046035698413524_n

Млади дефанзивац Јовановић сигурно је очекивао да добије прилику да заигра у мечу са Каиратом, али не већ у 2. минуту.

Не знам шта да кажем. Сезону смо започели поразом. Изгубили смо 2:0 и морамо што пре да прихватимо ту чињеницу ако мислимо да урадимо нешто у реваншу. Ако су они нас добили са два гола разлике, зашто не бисмо и ми могли да поновимо исто у Алматију. По завршетку меча чуо сам да противник први гол постигао из офсајда. Међутим, то нама ништа не значи, јер погодак не може да се поништи. Имамо седам дана да се збијемо и покушамо да надокнадимо заостатак. Биће много тешко, али морамо да верујемо у себе и своје способности – констатовао је Вукашин Јовановић.