Архива

Rukometaši poraženi od banjalučkog Borca

Jure Jeraj

U odlučujućem meču međunarodnog turnira „Banjaluka kup 2011.“, rukometaši Crvene zvezde poraženi su od domaćeg Borca.

Borac Banjaluka : Crvena zvezda  23:21 (10:8)

U veoma neizvesnoj utakmici, domaći rukometaši su pokazali da su u ovom momentu spremniji od ekipe Igora Butulije i sasvim zasluženo stigli do pobede i trofeja.

Naši rukometaši su odlično započeli susret i već u 10. minutu imali tri gola prednosti. Međutim, samo šest minuta kasnije domaćin je izjednačio, a do kraja prvog poluvremena uspeo da stigne i do dva gola prednosti (10:8).

Do polovine drugog poluvremena trajala je rezultatska klackalica, da bi Banjalučani u 54. minutu uspeli da stignu i do nedostižnih +4 (22:18). Time je i

"Banjaluka kup 2011."

pitanje pobednika bilo rešeneo.

Treba napomenuti da je golman našeg kluba Milan Kosanović proglašen za najboljeg golmana turnira.

Crvena zvezda: Ivanišević (3 odbrane), Jeraj (3 odbrane), Kosanović (14 odbrana), Živković 2, Pucelj, Pantelić, Čavaljuga, Vukas 2, Sudžum 1, Šćepanović 4, Pušica 2, Ivančev, Đokić 5, Ćirić, Dokić 5, Brajović.