Sudija: Radovan Ćeramilac (Beograd).

HAJDUK: Todorović, Perišić, Brašnjević, Topuzović, Sorak, Glavčević, Živković, Raduški, Vujović, Aničić, Kajgo.
Rezerve: Jevtić, Ristivojević, Milošević, Milenković, Vukadinović, Stanisavljević.

CRVENA ZVEZDA: Pavlović (Caković), Cvetković, Vasiljević (Aritonović), Spajić, Đurić (Srnic D.), Amougou (Mitrović), Mijailović (Nikolić), Lazović, Mijović (Dragićević), Blažić (Srnić S.), Đorđević.

U sedmom kolu Lige drugih timova, odigranoj na Lionu, rezervisti Crvene zvezde zabeležili su nova tri boda, pobedom nad ekipom Hajduka rezultatom 2:1 (1:1)

Tim sastavljen od igrača koji nisu otputovali na Zlatibor, nije dobro počeo utakmicu, i već u devetom minutu domaćin je uspeo da povede. Nakon toga, naš klub zaigrao je nešto angažovanije, i nagrada je stigla u 28. minutu. Aritonović i Blažić su odigrali dupli pas nakon kojeg je Aritonović uputio loptu u kazneni prostor, a Mijović se našao na pravom mestu i izjednačio rezultat na 1:1. Aritonović je na mestu levog beka zamenio povređenog Vasiljevića.

Sa tim rezultatom otišlo se na odmor, a na poluvremenu su Nikolić i Srnić ušli umesto Mijailovića i Blažića.

Domaćin je igrao dosta oštro, i od 67. minuta nastupao je sa igračem manje.

Pobednički gol postignut je u 81. minutu. Ponovo je Aritonović uputio centaršut na ivicu kaznenog prostora, a sjajno je reagovao Lazović i preciznim udarcem doneo je svom timu još jednu pobedu.

Na ovoj utakmici, uspešno je debitovao i Kamerunac Amougou, koji će na probi ostati i naredne nedelje.