Флорбол тим Црвене звезде забележио је две победе и један пораз првог дана на београдском турниру који организује ФБК Партизан у Падинској Скели.

Црвено-бели су већ у првом сусрету приредили велико изненађење савладавши апсолутног фаворита, екипу Хјалмареда из Шведске резултатом 3:2, иако су у једном тренутку губили са 0:2, да би неколико секунди пре одласка на одмор затресли мрежу, а у наставку потпуно преокренули и славили велику победу.

zzzzzzzzzzz11831662_1006720742694003_5015205192988907822_n

Меч против Швеђана одигран је у јутарњем термину, а у поподневном је фински Пухапуси био успешнији од шампиона Србије и славио са минималних 4:3, да би црвено-бели у вечерњим часовима уписали сигуран тријумф против Громова из Бањалуке резултатом 3:0.

После три одиграна сусрета екипа Црвене звезде налази се на другој позицији у групи Б са шест освојених бодова и врло добрим шансама за пласман у четвртфинале. У суботу од 12 часова и 40 минута београдски састав игра последњи сусрет групне фазе против словачког Микулаша из Прешова и тај сусрет ће бити одлучујући за пласман међу осам најбољих.

Резултати и табеле по групама на Белгрејд опену после првог такмичарског дана:

Група А

Кварнбергспланс – Зеленци 5:3

Линчепинг – Давос Енцијанс 1:2

Партизан – Линчепинг 2:11

Давос Енцијанс – Кварнбергспланс 6:1

Линчепинг – Зеленци 4:0

Давос Енцијанс – Партизан 9:0

Зеленци – Партизан 4:3

1Давос Енцијанс3300172+159
2Линчепинг3201164+126
3Кварнбергспланс210169-33
4Зеленци3102712-53
5Партизан 0 0 3 524  -19 0

Наредни мечеви – субота 8. август: Кварнбергспланс – Линчепинг (9,40), Давос Енцијанс – Зеленци (11,30), Кварнбергспланс – Партизан (12,05).

Група Б

Црвена звезда – Хјалмаред 3:2

Пухапуси – Микулаш Прешов 6:2

Громови – Пухапуси 11:2

Микулаш Прешов – Хјалмаред 2:4

Пухапуси – Црвена звезда 4:3

Микулаш Прешов – Громови 13:0

Громови – Црвена звезда 0:3

1Пухапуси3300226+169
2Црвена звезда320196+36
3Хјалмаред210165+13
4Микулаш Прешов31021710+73
5Громови3003128-270

Наредни мечеви – субота 8. август: Хјалмаред – Пухапуси (9,00), Црвена звезда – Микулаш Прешов (12,40), Громови – Хјалмаред (13,20).

Група Ц

Зенит – Чепинг 0:9

Флорец Брно – Арес 94  6:1

Арес 94 – Зенит 0:7

Чепинг – Флорец Брно 4:1

1Чепинг2200131+126
2Флорец Брно210275+23
3Зенит220179-23
4Арес 942002113-120

Наредни мечеви – субота 8. август: Флорец Брно – Зенит (10,15), Чепинг – Арес 94 (10,50).

По три најуспешнија тима из група А и Б, као и два из групе Ц настављају такмичење у четвртфиналу, а те утакмице се такође играју данас, док су у недељу на програму полуфинални дуели и мечеви за пласман од првог до 14. места.

Ево и термина четвртфиналних утакмица за суботу, а ривали ће бити познати након групне фазе:

15:50 A1– Б30:0
16:35 Б1– A30:0
17:20Ц1– A20:0
18:05 Б2– Ц20:0

Разигравање од 5. до 8. места:

18:50 Поражени A1/Б3– Поражени Б1/A30:0
19:35 Поражени Ц1/A2– Поражени Б2/Ц2:0

Разигравање од 9. до 12. места

14:20 Ц3– A40:
15:05 Б4– Ц40:0

Укључите се у дискусије и посетите наш форум!

Коментари

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouthsmehplezmigskenjbatinarazmcudisokkitahmmmmfacepalmgreenslavitrofejkezsok2udartompuskezzzsmeh3trtskenjansramslavljezvizdlud
Слике
 
 
 
Аудио и видео фајлови
 
 
 
  Subscribe  
Обавести ме о