Moja Crvena Zvezda
Važno Najnovije Ostalo Florbol

Florbol: Zvezda bez sreće na turniru, danas za deveto mesto

Florbol ekipa Crvene zvezde nije uspela da se plasira u četvrtfinala veoma jakog međunarodnog turnira koji se održava u Beogradu.

Crveno-beli su u poslednjem meču grupne faze takmičenja poraženi od slovačkog Mikulaša iz Prešova u hali SRC Padinska Skela rezultatom 1:4. Nažalost, sve se poklopilo da šampion Srbije ne prođe među osam najboljih ekipa, jer je beogradski sastav imao isti broj bodova kao Mikulaš i švedski Hjalmared, ali su Slovaci prošli dalje zbog bolje gol razlike, a Šveđani zbog više postignutih golova od Zvezde, iako su ih crveno-beli savladali prvog takmičarskog dana. Žaliće Zvezdaši i za ispuštenim vođstvom protiv finskog Puhapusija u petak, jer su Finci preokrenuli rezultat u poslednjih 45 sekundi i stigli do pobede.

Pravila su bila takva, a da su naši igrači primili samo jedan gol manje borili bi se za najviši plasman. Umesto toga, crveno-beli su kasnije u razigravanju od 9. do 12. mesta savladali mađarski Ares 94 sa ubedljivih 5:0 i u nedelju ih očekuje utakmica za deveto mesto sa ekipom Floreca iz Brna. Tri pogotka protiv mađarskog predstavnika postigao je Marko Rajčić, dok su se po jednom u strelce upisali Marko Petrović i Strahinja Avramović.

zzzzzzzzzzz11816873_1007488495950561_3196368755549877567_n

Evo i rezultata od subote i konačnog plasmana po grupama:

Grupa A

Kvarnbergsplans – Linčeping 2:5

Davos Encijans – Zelenci 4:1

Kvarnbergsplans – Partizan 5:3

1 Davos Encijans 4 4 0 0 21 3 +18 12
2 Linčeping 4 3 0 1 21 6 +15 9
3 Kvarnbergsplans 4 2 0 2 13 17 -4 6
4 Zelenci 4 1 0 3 8 16 -8 3
5 Partizan  0  0  4  8 29   -21  0

Grupa B

Hjalmared – Puhapusi 2:7

Crvena zvezda – Mikulaš Prešov 1:4

Gromovi – Hjalmared 1:5

1 Puhapusi 4 4 0 0 29 8 +21 12
2 Mikulaš Prešov 4 2 0 2 21 11 +10 6
3 Hjalmared 4 2 0 2 12 12 0 6
4 Crvena zvezda 4 2 0 2 10 10 0 6
5 Gromovi 3 0 0 3 1 28 -27 0

Grupa C

Florec Brno – Zenit 1:4

Čeping – Ares 94  15:0

1 Čeping 3 3 0 0 28 1 +27 9
2 Zenit 3 2 0 1 11 10 +1 6
3 Florec Brno 3 1 0 2 8 9 -1 3
4 Ares 94 3 0 0 3 1 28 -27 0

Četvrtfinalni mečevi

Davos Encijans – Hjalmared 3:2

Puhapusi – Kvarnbergsplans 11:2

Čeping – Linčeping 4:5

Mikulaš Prešov – Zenit 1:2

Razigravanje od 5. do 8. mesta

Hjalmared – Kvarnbergsplans 5:0

Čeping – Mikulaš Prešov 0:5

Razigravanje od 9. do 12. mesta

Florec Brno – Zelenci 4:3

Crvena zvezda – Ares 94  5:0

Mečevi za konačan plasman, nedelja 9. avgust

Polufinale

Davos Encijans – Zenit (11,00 časova)

Linčeping – Puhapusi (11,45)

Za 13. mesto

Partizan – Gromovi Banjaluka (12,30)

Za 11. mesto

Zelenci – Ares 94 (13,25)

Za 9. mesto

Florec Brno – Crvena zvezda (14,20)

Za 7. mesto

Kvarnbergsplans – Čeping (15,15)

Za 5. mesto

Hjalmared – Mikulaš Prešov (16,10)

Za 3. mesto (17,05)

Finale (18,00)
Uključite se u diskusije i posetite naš forum!

Povezane vesti

Komentari

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouthsmehplezmigskenjbatinarazmcudisokkitahmmmmfacepalmgreenslavitrofejkezsok2udartompuskezzzsmeh3trtskenjansramslavljezvizdlud
Slike
 
 
 
Audio i video fajlovi
 
 
 
  Subscribe  
Obavesti me o