ВажноМлађе категоријеНајновијеФудбал

Добре игре селекција омладинске школе

Омладинци Црвене звезде су савладали Локомотиву са 2:1 у 5. колу Омладинске лиге Србије. Двоструки стрелац био је нападач нашег тима Пановић у 30. и 70. минуту утакмице. Гости су успели да смање поготком Николића у 83. минуту. Омладинци су трећи са бодом мање од Војводине, а следећег викенда гостују у Нишу.

Изабраници Огњена Коромана, кадетска селекција, такође су тријумфовали овог викенда. Они су савладали Телеоптик са 3:0, а стрелци су били Максић у 28. из пенала, Јовељић у 47. и Гачић у 83. минуту утакмице. Кадети су сада избили на прво место са 10 бодова, додуше, остале екипе имају по меч мање, неке и по 2-3. У следећем колу, као и омладинци, гостују Радничком.