Moja Crvena Zvezda
Važno Vaterpolo Drugi pišu Najnovije Regionalna liga

Počinje regionalna liga (sastavi klubova i raspored takmičenja)

Danas startuje regionalna Triglav liga za vaterpoliste, a Crvena zvezda večeras dočekuje kragujevački Radnički na Banjici od 21:00.

Crveno-beli su pretrpeli velike promene u odnosu na prošlu sezonu, ali je turnir u Sarajevu pokazao da novi izuzetno mladi tim neće biti lak protivnik ni za jednu ekipu u regionu. Nezahvalno je govoriti o krajnjim dometima ekipe koju je preuzeo Risto Maljković, ali se nadamo da klub neće doći u poziciju da se bori za opstanak.

Zbog toga je važno da Zvezda dobro startuje u novoj sezoni, a ako je verovati kladionicama novi kapiten Nikola Eškert i saigrači su večeras blagi favoriti protiv Radničkog, jer je kvota na pobedu domaćeg tima 1.8, dok je za Radnički ta brojka 2.2. Direktan prenos meča obezbeđen je na Areni sport.

Evo i sastava Crvene zvezde za sezonu 2015/16, a zatim i ostalih timova protiv kojih će se naš klub ove sezone boriti u regionalnoj ligi:

Crvena zvezda

Aleksandro Kralj (golman, 1990)

Aleksandar Dimitrijević (bek, 1995)

Filip Janković (napadač, 1996)

Aleksandar Andrejević (napadač, 1996)

Vuk Jovanović (napadač, 1997)

Saša Trišić (napadač, 1997)

Nebojša Knežević (bek, 1998)

Nikola Japundžić (napadač, 1997)

Nikola Radulović (centar, 1995)

Petar Jović (napadač, 1997)

Stefan Todorovski (golman, 1998)

Aleksandar Ignjatović (golman, 1990)

Zlatan Nikočević (napadač, 1999)

Nemanja Bakić (napadač, 1997)

Jasmin Kolašinac (napadač, 1998)

Nikola Eškert (centar, 1993)

Mihajlo Repanović (bek, 1995)

Vladimir Tanović (golman, 1996)

Veljko Tankosić (napadač, 1997)

Trener: Risto Maljković

Radnički

Denis Šefik (golman, 1976)

Nemanja Stanojević (bek, 2001)

Nino Blažević (bek, 1992)

Rade Joksimović (bek, 1996)

Marko Martinić (napadač, 1990)

Nebojša Toholj (centar, 1997)

Edi Alijagić (bek, 1992)

Đorđe Lekić (napadač, 1995)

Dušan Panajotović (bek, 1998)

Luka Bosić (napadač, 1998)

Aleksa Manić (bek, 1995)

Nikola Tomašević (centar, 1989)

Lazar Dobožanov (golman, 1995)

Vukašin Ganić (napadač, 2000)

Trener: Uroš Stevanović

Vojvodina

Mirel Ćatović (napadač, 1993)

Milan Vitorović (golman, 1995)

Boris Šiman (napadač, 1996)

Marko Trkulja (napadač, 1991)

Nikola Marić (bek, 1991)

Dragoljub Rogač (napadač, 1998)

Ivan Gvozdanović (napadač, 1997)

Radoslav Filipović (golman, 1997)

Ilija Prekogačić (napadač, 1996)

Nemanja Petković (bek, 1997)

Marko Marčeta (centar, 1994)

Marko Tubić (bek, 1998)

Kristian Šulc (napadač, 2000)

Danilo Tenenbojm (centar, 1988)

Marko Porobić (bek, 1996)

Petar Mačić (napadač, 1996)

Luka Šćepanović (napadač, 1996)

Đorđe Popović (napadač, 1997)

Stefan Dušan Ristić (golman, 1996)

Nikola Jevrić (napadač, 1998)

Aleksa Tintor (napadač, 1999)

Trener: Marko Orlović

Partizan Rajfajzen

Dimitrije Rističević (golman, 1992)

Lazar Brakočević (golman, 1996)

Danilo Adžić (napadač, 1996)

Mateja Asanović (napadač, 1995)

Radomir Drašović (bek, 1997)

Stefan Durlević (golman, 1994)

Lukas Gilen (bek, 1990)

Draško Gogov (napadač, 1995)

Nikola Jakšić (bek, 1997)

Marko Janković (napadač, 1998)

Petar Kasum (napadač, 1998)

Marko Kruška (golman, 1997)

Đorđe Lazić (centar, 1996)

Nikola Lukić (napadač, 1998)

Marko Manojlović (centar, 1996)

Filip Radojević (napadač, 1997)

Nikola Radonjić (napadač, 1997)

Ognjen Stojanović (napadač, 1996)

Gavril Subotić (napadač, 1995)

Đorđe Tanasković (napadač, 1994)

Dimitrios Tigkas (napadač, 1993)

Petar Velkić (centar, 1998)

Nemanja Vico (centar, 1994)

Vladan Mitrović (napadač, 1997)

Đorđe Vučinić (bek, 1999)

Trener: Vladimir Vujasinović

Mladost Zagreb

Ivan Marcelić (golman, 1994)

Luka Bukić (napadač, 1994)

Ivan Milaković (bek, 1980)

Matias Biljaka (bek, 1999)

Jerko Anzulović (bek, 1997)

Andrija Bašić (napadač, 1995)

Andro Gagulić (centar, 1995)

Franko Lazić (bek, 1998)

Marin Dašić (napadač, 1998)

Fran Paškvalin (centar, 1984)

Andrija Vlahović (napadač, 1991)

Ivan Živković (napadač, 1995)

Petar Jura Selem (golman, 1992)

Ivan Domagoj Zović (napadač, 1997)

Franko Geratović (centar, 1992)

Ivan Capan (bek, 1992)

Luka Bajić (napadač, 2000)

Trener: Hrvoje Hrestak

OVK POŠK 

Mate Anić (golman, 1994)

Marin Borovčić Kurir (bek, 1996)

Ivica Prižmić (napadač, 1992)

Ante Ćorušić (centar, 1991)

Krešimir Butić (napadač, 1994)

Marin Delić (napadač, 1996)

Dejvid Lapins (centar, 1994)

Lovre Rončević (napadač, 1995)

Marin Stipić (bek, 1994)

Dino Vegar (bek, 1994)

Borna Vegar (napadač, 1997)

Ivan Bego (bek, 1998)

Karlo Sarić (golman, 1993)

Ivan Bebić (napadač, 1987)

Trener: Damir Polić

Mornar BS

Miro Kačić (golman, 1981)

Marino Čagalj (bek, 1994)

Maroje Gluhaić (napadač, 1993)

Antonio Dužević (centar, 1993)

Slavko Ćalić (napadač, 1994)

Dario Vrdoljak (napadač, 1997)

Antun Goreta (napadač, 1995)

Antonio Buha (napadač, 1995)

Ante Visković (napadač, 1993)

Rino Burić (bek, 1997)

Zvonimir Butić (napadač, 1998)

Luka Lozina (centar, 1995)

Marin Šparada (golman, 1996)

Duje Pejaković (bek, 1998)

Trener: Zdeslav Vrdoljak

Primorje EB

Frano Vićan (golman, 1976)

Kozmin Radu (centar, 1981)

Damir Burić (bek, 1980)

Ivan Krapić (centar, 1989)

Duje Peroš (napadač, 1982)

Ante Vukičević (napadač, 1993)

Petar Muslim (napadač, 1988)

Antonio Petrović (bek, 1982)

Nikola Dedović (bek, 1992)

Gonzalo Ečenike (napadač, 1990)

Anđelo Šetka (napadač, 1985)

Miho Bošković (napadač, 1983)

Duje Jelovina (golman, 1992)

Ivan Buljubašić (bek, 1987)

Nino Mudražija (napadač, 1994)

Milisav Vrlić (centar, 1996)

Fran Čubranić (napadač, 1997)

Trener: Ivan Arsić

Jadran Carine (Herceg Novi)

Slaven Kandić (golman, 1991)

Aleksa Ukropina (napadač, 1997)

Vlado Popadić (napadač, 1996)

Željko Kovačić (bek, 1981)

Stefan Vidović (napadač, 1992)

Nikola Moskov (napadač, 1997)

Bojan Baničević (bek, 1993)

Nikola Janović (napadač, 1980)

Đuro Radović (bek, 1999)

Miroslav Ranđić (napadač, 1989)

Aleksa Petrovski (bek, 1996)

Stefan Pješivac (centar, 1996)

Miloš Popović (golman, 1995)

Boris Zloković (centar, 1983)

Stefan Porobić (bek, 1996)

Dušan Baničević (centar, 1998)

Trener: Vladimir Gojković.

Jug KO

Marko Bijač (golman, 1991)

Marko Macan (bek, 1993)

Loren Fatović (napadač, 1996)

Luka Lončar (centar, 1987)

Maro Joković (napadač, 1987)

Havi Garsija (napadač, 1984)

Pavo Marković (napadač, 1985)

Marko Ivanković (napadač, 1985)

Marko Bautović (napadač, 1991)

Felipe Perone (napadač, 1986)

Hrvoje Benić (bek, 1992)

Paulo Obradović (bek, 1986)

Toni Popadić (golman, 1994)

Josip Vrlić (centar, 1986)

Nikola Pavličević (bek, 1997)

Jakob Merčep (napadač, 1998)

Trener: Vjekoslav Kobešćak

Raspored takmičenja

1/11. kolo (25. septembar/29. januar): Crvena zvezda – Radnički, Partizan Rajfajzen – Vojvodina, Mladost – Primorje, Jug KO- Mornar BS, Jadran Carine – POŠK.

2/12. kolo (27. septembar/31. januar): Crvena zvezda – Vojvodina (19:30), Partizan Rajfajzen – Radnički, Jug KO – POŠK, Jadran Carine – Mornar BS.

3/13. kolo (9. oktobar/5. februar): Primorje EB – Crvena zvezda, Radnički – Jadran Carine, Mladost – Partizan Rajfajzen, Vojvodina – Jug KO, Mornar BS – POŠK.

4/14. kolo (11. oktobar/7. februar): Mladost – Crvena zvezda, Vojvodina – Jadran Carine, Radnički – Jug KO, Primorje EB – Partizan Rajfajzen. Slobodni: POŠK i Mornar.

5/15. kolo (30. oktobar/19. februar): Partizan Rajfajzen – Crvena zvezda, Mornar BS – Vojvodina, POŠK – Radnički, Jug KO – Mladost, Jadran Carine – Primorje EB.

6/16. kolo (1. novembar/21. februar): Slobodni: Crvena zvezda i Partizan Rajfajzen. Mornar BS – Radnički, POŠK – Vojvodina, Jadran Carine – Mladost, Jug KO – Primorje EB.

7/17. kolo (6. novembar/26. februar): Crvena zvezda – Jadran Carine, Vojvodina – Radnički, Partizan Rajfajzen – Jug KO, Mladost – Mornar BS, Primorje EB – POŠK.

8/18. kolo (8. novembar/28. februar): Crvena zvezda – Jug KO, Partizan Rajfajzen – Jadran Carine, Mladost – POŠK, Primorje EB – Mornar BS. Slobodni: Vojvodina i Radnički.

9/19. kolo (20. novembar/4. mart): POŠK – Crvena zvezda, Vojvodina – Mladost, Radnički – Primorje EB, Mornar BS – Partizan Rajfajzen, Jug KO – Jadran Carine.

10/20. kolo (22. novembar/6. mart): Mornar BS – Crvena zvezda, Vojvodina – Primorje EB, Radnički – Mladost, POŠK – Partizan Rajfajzen. Slobodni: Jug KO i Jadran Carine.

Četiri najbolje ekipe plasiraće se na fajnal-for koji će biti održan 18. i 19. marta 2016. godine. Poslednji tim ispašće u A2 ligu, dok će prvak A2 lige postati član A1 lige. Pretposlednji iz A1 lige razigravaće sa drugoplasiranim timom iz A2 lige za učešće u A1 ligi. U A2 ligi učestvuju: Nais, Budva, Solaris, Primorac, Jadran Split, Kataro i Medveščak.

Izvor. Vaterpolo vesti

Povezane vesti

Komentari

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouthsmehplezmigskenjbatinarazmcudisokkitahmmmmfacepalmgreenslavitrofejkezsok2udartompuskezzzsmeh3trtskenjansramslavljezvizdlud
Slike
 
 
 
Audio i video fajlovi
 
 
 
  Subscribe  
Obavesti me o