ВажноДомаћа такмичењаНајновијеОдбојкаОдбојка

Одбојкашице убедљиве у Лајковцу

Одбојкашице Црвене звезде славладале су Железничар у Лајковцу, у оквиру 6.кола Weiner Stadtiche лиге, максималним резултатом 3:0 (18:25, 22:25, 19:25).

Црвено-беле су у експресном року савладале противника, биле одлучније и боље у сваком сегменту меча за 80 минута меча. Звезда се брзо опоравила после пораза пошлог викенда од Тента.

Тренер Бошковић је мало промешао карте и тим, шансу су добиле и неке играчице које нису имале већу минутажу. најефикаснија је била Бојана Миленковић са 21 поеном. Анастасија Секулић је постигла 12, а Ивана Ђерисило је допринела са 11 поена.

Железничар – Црвена звезда 0:3 (18:25, 22:25, 19:25)

Лајковац. Хала спортова. Гледалаца: 300. Судије: Горан Градински и Светлана Зотовић. Трајање меча: 79 минута.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Јанковић (либеро), Вељковић 5, Андрић 10, Лазаревић 1, Симоновић, Аћимовић 6, Јовичић 14, Кнежевић (либеро), Компировић, Филиповић, Митровић, Мартиновић 6. Тренер: Никола Јерковић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ђуришић 6, Секулић 12, Чанак 4, Маринковић 6, Росић (либеро), Брђовић, Радмиловић, Миленковић 21, Пуцаревић, Кецман, Златић (либеро), Ђерисило 11. Тренер: Алексанар Бошковић.