Moja Crvena Zvezda
Кошарка Регионална лига

Skinuta suspenzija košarkašima, stižu pojačanja!

Detalj sa utakmice u Laktašima

Suspenzija koju je FIBA odredila Crvenoj zvezdi skinuta je danas, pošto je menadžer našeg kluba Mirko Pavlović potpisao ugovor sa Slobodom iz Tuzle o isplati dugovanja za igrače Kikanovića i Miloševića.

Skidanje ove zabrane omogućilo je našem klubu da registruje amerikanca Džamara Janga, koji je proveo kompletne pripreme sa klubom i potpisao predugovor na dve godine. Pored Janga, očekuju se još dva pojačanja, jedno na spoljnim pozicijama, a jedno u reketu. Pretpostavlja se da će mesto u timu tada izgubiti mladi Arnautović, možda i Jelovac.

Dobre vesti za trenera Uvalina i navijače stižu i kada je reč o povređenim igračima. Nemanja Nedović, koji se povredio na treningu pred susret sa Igokeom, oporavio se, i biće u timu na utakmici sa Zadrom. Prve minute na terenu ove sezone protiv istog rivala mogao bi da upiše i kapiten Boris Bakić, koji je bio na klupi u Laktašima.

0 0 vote
Article Rating

Повезане вести

1 Comment
најновијим
најстаријим највише гласова
Inline Feedbacks
View all comments