Овог викенда су одигране и утакмице млађих категорија.

Стадион: помоћни терен стадиона „Рајко Митић“
Стрелци: Романић у 12′ и Ковач у 80′ за Црвену звезду, а Митровић у 66′ за Раднички.
Жути картони: У. Рачић (Црвена звезда), Митровић (Раднички).

Црвена звезда: А. Станковић, Ф. Станковић, Васиљевић, Ковач (од 90. Пековић), Јовановић, Б. Рачић, Цветковић, У. Рачић, Крстић (од 72. Платиша), Ђурић (од 58. Стојановић), Романић (од 65. Милић).

Раднички Ниш: Живковић, М. Стојановић, Р. Стојановић (од 89. Ђорђевић), Стевановић, Младеновић, Бабовић, Костадиновић(од 55. Ђорђевић), Марковић, Јовановић, Николић (од 78. Пешићић), Митровић.

Наши омладинци забележили су још једну победу у 21. колу Омладинске лиге Србије. Ове суботе били су бољи од екипе Радничког из Ниша резултатом 2:1. Црвено–бели су на полувреме отишли са предношћу од 1:0, што им је помогло да много мирније уђу у други део игре. И после изједначења ривала у 66. минуту наша екипа играла је прибрано и борбено, те је десет минута пре краја победу Црвеној звезди обезбедио Стефан Ковач.