ВажноДомаћи шампионатНајновијеФудбал

Цигани поздрављају своје шампионе!

Велика фешта спрема се за 21. мај и прославу титуле шампиона Србије.

Црвена звезда ће последњу утакмицу ове сезоне одиграти у суботу, 21. маја од 19 часова, против екипе Радничког из Ниша.

Као што је и познато, улаз на ову утакмицу биће бесплатан, а стадион „Рајко Митић“ биће уједно и место где ће навијачи Црвене звезде, заједно са својим фудбалерима, прославити титулу шампиона Србије.

Свечаност током које ће бити додељене шампионске медаље односно пехар намењеном прваку Србије заказана је за 18:30, тако да позивамо све навијаче који планирају да присуствују слављу, да на стадион дођу раније како не би пропустили незаборавне тренутке о којима се сања током целе године.

У суботу ће, дакле, цигани још једном поздравити своје шампионе!