ВажноНајновијеПрипремеФудбал

Победа пред повратак у Београд

Фудбалери Црвене звезде у комбинованом саставу одиграли су меч против прволигаша Радомља и славили са 3:1 (2:0).

Голове за наш тим постигли су Бабунски из пенала у 18. минуту, Рачић на асистенцију Бабунског у 45. те опет Бабунски у 63. минуту. Једини гол за словеначки састав постигнут је у 61. минуту утакмице када су смањили на 1:2.

На овом сусрету је доминирао талентовани плејмејкер Бабунски који је заиста пружио одличну партију.

Меч су почели: Вићић, Паркер, Мичел, Рачић, Милошевић, Ан. Луковић, Бабунски, Руиз, Илић, Јовељић и Вучићевић.