ВажноМлађе категоријеНајновијеФудбал

Млађи пионири савладали Партизан

У оквиру лига млађих категорија, у среду, 5. октобра, одигран је дерби млађих пионира између Црвене звезде и Партизана.

Дечаци рођени 2003. године, а које предводи тренер Зоран Павловић, славили су победу резултатом 3:1. Предност нашој екипи донео је Лекић у 17. минуту, и при резултату 1:0 отишло се на одмор. У наставку, предност је повисио Петровић у 55. минуту, а за убедљивих 3:0 најзаслужнији је Бaчанин који је свој гол постигао у 67. минуту. Партизанов пораз ублажио је Цветићанин у 70. минуту.

Дерби је био одличан по игри и врло коректан по понашању. Дечаци у овом узрасту су показали завидан квалитет. У јакој и тактички захтевној утакмици ми смо постигли три гола и заслужено победили, а по шансама резултат је требало да буде и убедљивији. Честитам свим играчима учесницима овог дербија, а посебно, наравно, мојим момцима. Они су показали да поседују велики таленат и да уз квалитетан рад могу да буду будућност нашег клуба. Сад се окрећемо следећим утакмицама и ово остављамо за нама. У фудбалу нема минулог рада, само нова доказивања – рекао је после дербија тренер 2003. годишта Зоран Павловић .