Европска такмичења Рукомет

Рукометаши у 3. колу Купа ЕХФ

Куп ЕХФ

Рукометаши Црвене звезде пласирали су се у 3. коло Купа ЕХФ. И поред пораза у Бјелом Пољу, наши рукометаши настављају европско такмичење.

Мојковац : Црвена звезда  24:23 (11:12) – први меч 21:23

И поред минималног пораза, црвено-бели рукометаши су се пласирали међу 32 најбоље екипе Купа ЕХФ. Почетак сусрета није био на очекиваном нивоу пошто је црногорски шампион у 8. минуту имао великих +4 (6:2). Тренер Бутулија је био приморан да промени начин игре у одбрани и то је дало резултат пошто су наши момци до истека тридесетог минута успели да преокрену резултат.

У наставку игре наши рукометаши стижу и до максималних +4, али се у финиш меча улази са резултатском клацкалицом. Током последњих десетак минута меча, на голу наше екипе стајао је Милан Косановић који је низом интервенција угасио све наде домаћина, а проглашен је и за играча утакмице.

Треба нагласити да су трибине хале „Никољац“ у Бјелом Пољу биле испуњене до последњег места, а значајну подршку имали су и рукометаши Црвене звезде.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић, Живковић 6 (2), Милошевић, Пуцељ 1, Пантелић 3, Надовеза 2, Павић 5, Јерај, Пушица 1, Ћирић 4, Суџум 1, Иванчев, Косановић Шљиванчанин, Анђелић.