Домаћа такмичењаРукомет

Рукометаши ремизирали

Блећић, фото Журнал
Блечић, фото Журнал

Рукометаши Црвене звезде одиграли су нерешено 24:24 (11:8) са Радничким из Крагујевца у 6. колу Суперлиге.

Гости су на почетку меча имали предност, да би врло брзо наши рукометаши успели да преузму вођство, те на полувреме оду са три гола вишка.

У другом делу игре имали смо чак шест голова разлике, два минута пре краја два гола више, али ни то није било довољно да се савлада Раднички, који је голом Гавриловића седам секунди пре краја понео бод из Београда.

Црвена звезда – Раднички 24:24 (11:8)

Београд – Дворана: “Шумице”. Гледалаца: 300. Судије: Марић (Панчево) и Машић (Зрењанин). Седмерци: Црвена звезда 3 (2), Раднички 3 (2). Искључења: Црвена звезда 14, Раднички 12 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић, Живковић 3 (2), Пуцељ 3, Пантелић, Надовеза, Павић 1, Косановић (11 одбрана, седмерац), Пушица 3, Иванчев, Јерај, Шљиванчанин, Ћирић 1, Докић 5, Блечић 7, Анђелић.

РАДНИЧКИ: Миљковић, Гавриловић 3, Раденовић, Вучићевић 4, Јанићијевић, Мандић, Радојичић 1, Златановић (11 одбрана), Петровић (3 одбране, седмерац), Милинчић, Николић 2, Илић 2, Раичевић 1, Продановић 2, Шмигић 4 (2).