АтлетикаВажноНајновијеОстало

Салашки освојила злато на Балканијади

Атлетичарка Црвене звезде Тамара Салашки освојила је златну медаљу у трци на 400 метара на Балканијади која је одржана у Комбанк арени у Београду.

Трку на 400 метара Тамара је завршила са резултатом 58.78 секунди што је било довољно за прво место.

Нисам задовољна трком, једва сам успела да се извучем од осталих такмичарки и дођем прва до циља. Надам се да ће на европском бити боље – изјавила је Салашки.

Атлетичари Србије освојили су девет медаља, по четири златне и бронзане и једну сребрну. Испред је само Грчка са 12 освојених одличја, док је Турска освојила 8.

Наредног викенда у Комбанк арени у Београду одржава се Европско атлетско првенство у дворани.