ВажноМлађе категоријеНајновијеОдбојкаОдбојка

Пионирке Црвене звезде шампионке Србије

Пионирке Црвене звезде освојиле су титулу првака Србије, пошто су у Ваљеву, у финалу завршног турнира првенства Србије у конкуренцији пионирки, савладале Панонију из Бачке Паланке са 3:1 (25:14, 25:21, 26:28, 25:22).

У такмичењу по групама Црвена звезда је заузела 1. место у Б групи по што су са максималних 3:0 савладале екипе Србијанка 014 из Ваљева и НС Волеј тим из Новог Сада. Црвено-беле су у полуфиналу биле боље од Борца из Чачка резултатом 3:0 (25:21, 25:20, 25:19).

Бронзане медаље припале су пиониркама Борца из Чачка, које су у мечу за треће место победиле Економац из Краљева са 3:1 (25:8, 25:6, 23:25, 25:21).

Шампионке Србије у конкуренцији пиониркии постале су: Анђела Аџић, Анђела Грујичић, Ана Јовановић, Милица Лазић, Андреа Тишма, Јелена Миловановић, Ивана Недељковић, Стефана Пакић, Марица Ћелић, Ања Радмиловић, Наталија Чолаковић и Милица Кочовски, предвођене тренерима Сашом Ђурићем и Николом Милосављевићем.