ВажноКошаркаМлађе категоријеНајновије

Јуниорке одбраниле титулу!

ККЖ Црвена звезда одбранила је титулу шампиона на завршном турниру у Краљеву победом у финалу над Новосадском ЖКА, 85:42 (23:7, 25:10, 15:8, 22:17)!

Црвено-беле су практично већ на самом старту утакмице одлучиле победника, серијом 15-0 у првим минутима. На полувремену је да разлика износила 31 поен предности, а Звездине девојке до краја утакмице успеле да повећају предност до коначних 85-42.

Најефикаснија је била Милица Бојовић са 15 поена, Ђокић је постигла 14, а Мишељић остварила дабл-дабл – 12 поена и 10 скокова.

ККЖ Црвена звезда је након дупле круне у сениорској конкуренцији, одбранила титуле и у кадетској и јуниорској генерацији.

ККЖ Црвена звезда: Катанић 9, Тешић 2, Мољевић, Зукановић 4, Ђокић 14, Наумчев 9, Бојовић 15, Деурић 2, Пресецки 4, Чубра 5, Ђорђевић 9, Мишељић 12 (10 скокова). Тренер: Предраг Станојчић