Домаћа такмичењаРукомет

И Напредак бољи од Звезде

Црвена звезда се још једном осрамотила у Суперлиги Србије. Овај пут су изгубили у Крушевцу од Напретка, резултатом 27:24(12:12).
Ни велик број делија у Хали спортова није помогао момцима Игора Бутулије да савладају домаћу екипу.
Играчи у црвено-белим дресовима су имали предност од два гола разлике почетком другог полувремена, али су се онда домаћи играчи тргнули и окренули резултат.

Предност нису испуштали до краја утакмице, те су тако нанијели Звезди трећи пораз у Суперлиги.

Крушевац – Хала спортова. Гледалаца: 2.000. Судије: Црњански и Алимпић (Бачка Паланка). Седмерци: Напредак 3(2), Црвена звезда 2(1).Искључења: Напредак 16, Црвена звезда 12 минута.

НАПРЕДАК: Јовановић 3, Петровић, Николић, Ћирковић 2, Милановић, Шукић 9, Арсић (10 одбрана, седмерац), Миловић 2, Џамић (3 одбране), Спасић 1, Миљковић 2, Миковић 1, Зубић 6(2), Ранђеловић 1, Андрејић, Зујић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић, Живковић 2, Милошевић, Пуцељ, Надовеза 4 (1), Павић 7, Косановић (15 одбрана), Пушица, Иванчев, Јерај, Шљиванчанин 1, Ћирић 3, Докић 1, Блечић 1, Анђелић, Суџум 5.