ВажноДомаћа такмичењаНајновијеРукомет

Рукометаши стартовали победом у првенству, Мандић решетао у Каћу!

Црвена звезда је стартовала победом на премијери нове сезоне Суперлиге у Каћу против Југовића, 26:22! Најефикаснији је био Ненад Мандић са 10 голова.

Тренер Ненад Перуничић није могао да рачуна на капитена Дејана Бабића, што је умногоме отежало посао екипи у Каћу.

Првих пола сата игре је прошло у изједначеној борби, средином полувремена Југовић је имао предност 7:5, Звезда се брзо резултатски вратила у игру, да би головима Мандића стекла минималну предност пред одлазак на одмор, прву од почетка меча.

Црвено-бели су одржавали предност током целог другог полувремена. Ненад Мандић је био непогрешив, а головима са крила Шотића и Пешића постављено је коначних 26:22.

Ненад Мандић је са 10 голова био најефикаснији и отворио је пут до победе на премијери.

У наредној утакмици Црвена звезда дочекује Металопластику.

Југовић – Црвена звезда 22:26 (10:11)

Каћ, дворана: „Храм“. Гледалаца: 300. Судије: Мошорински (Зрењанин) и Панџић (Нови Сад). Седмерци: Југовић 4 (3), Црвена звезда 4 (2). Искључења: Југовић 6, Црвена звезда 8 минута.

ЈУГОВИЋ: Витас, Петровић 2, Вујнић 4, Јокић, Врговић 7, Смиљанић, Жикић 3, Миловановић, Андрић, Гвоздић, Кочић, Марић, Илијин, Каран 3, Боснић 3, Младеновић. Тренер: Ђурађ Трбојевић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић, Шотић 3, Радосављевић, Мошић 2, А. Бабић 4 (1), Љубојевић, Палевић 1, Пешић 2, Љубеновић, Бугариновић 1, Милосављевић 2, Пејчиновић, Матичић 1, Мандић 10, Кљајић 2 (1). Тренер: Ненад Перуничић