ВажноЖенска кошаркаКошаркаМлађе категоријеНајновије

Друга победа јуниорки у Другој лиги Србије

У 2.колу Друге женске лиге Србије Север групе Б, јуниорска екипа ККЖ Црвена звезда која се такмичи као други сениорски тим савладала је екипу ЖКК „Тополчанка“ резултатом 75-56 ( 13-15, 21-14, 21-9, 20-18 ).

Након лошег отварања утакмице Звездине јуниорке су успеле да дођу до своје игре, и до отворених позиција за шут које су претварале у поене. На полувремену црвено-беле су имале предност 34-29, а утакмицу су преломиле у своју корист у трећој четвртини, када су стигле до двоцифрене предности коју су одржале до краја и дошле до нова два бода.

Хала у родном месту наше првотимке Милице Бојовић и легендарне репрезентативке и играчице ККЖ Црвена звезда Елеоноре Вилд била је добро попуњена. Захваљујемо се домаћинима на указаном гостопримству.

У наредном колу Црвена звезда дочекује ЖКК Стара Пазова, која је једина уз црвено-беле забележила две победе. Утакмица је на програму у недељу од 14:30 у дворани „Баскет сити“.