ВажноНајновијеОсталоХокеј

Црвено-бели славили у Новом Саду

Хокејаши Црвене звезде остварили су нову победу у ИХЛ лиги. Црвено-бели су у заосталом мечу 4. кола савладали Војводину у Новом Саду резултатом 1:5 (0:3, 0:1, 1:1).

Изабраници Игора Кривошлика су у првој трећини меча, којег су обележила бројна искључења, стекли одлучујућу предност. Са два гола Марка Бркушанина и једним Михаила Бучкина црвено-бели су повели са 0:3. Никола Керезовић је у другом периоду игре повисио вођство на 0:4 и тако решио питање победника. Новосађани су смањили преко Радосављевића, а коначних 1:5 поставио је Керезовић својим другим поготком.

Наше хокејаше за викенд очекује турнир 2. кола Континентал Купа у румунском Брашову, где се састају са домаћом екипом Корона, мађарским ДВТК Јегешмедвеком и шпанским Ћури Урдином из Сан Себастијана.

ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)

Нови Сад – Дворана: СПЕНС. Гледалаца: 326. Судије: Ђ. Фазекаш, Т. Фазекаш, М. Маслац, М. Диманић. Казне: Војводина 30 минута, Црвена звезда 22 минута.

ВОЈВОДИНА: Белић, Парент, Акимов (1ас), Бабић, Ченгери, Дергачев, Дроздик, Екмешчић, Рабицкин, Јерковић, Јешић, Лаптев (1ас), Меселџић, Милићевић, Мирковић, Николић, Радосављевић 1, Томашевић, Тумбас.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Козак, Вукичевић, Анић, Бјелогрлић (1ас), Бркушанин 2, Бучкин 1 (1ас), Гачић, Керезовић 2, Леонов, П. Новаковић, У. Новаковић, Олонов, Пајевић (1ас), Подунавац, Сабадош, Сефич, Вучуревић, Цвик (1ас), Ђумић.