ВажноНајновијеОсталоХокеј

Други пораз црвено-белих у Брашову

Хокејаши Црвене звезде доживели су још један пораз у 2. колу Континентал Купа, турниру који се одржава у Брашову у Румунији. Овога пута бољи од црвено-белих били су „оклопници“ ДВТК Јегешмедвек Михољца из Мађарске резултатом 4:1 (0:0, 2:1, 2:0).

Изабраници Игора Кривошлика су чврсто ушли у меч против фаворизоване мађарске екипе. Одолевали су наши хокејаши све до 22. минута. Средином друге трећине ДВТК је повисио на 2:0, а наду нашем тиму донео је капитен Марко Бркушанин голом у 33. минуту.

Само што је почео трећи период Арсеније Ранковић је морао поново да вади пак из гола. Коначних 4:1 поставио је Атила Павук у 52. минуту меча.

Црвено-бели се у недељу (13,30 часова) састају са шпанском екипом Ћури Урдин из Сан Себастијана у мечу који ће одлучити која екипа ће освојити 3. место на турниру 2. кола Континентал Купа.