ВажноНајновијеОстало

Црвено-бели поново бољи од Бледа

Други пут у два дана Црвена звезда је у Новом Саду савладала екипу МК Блед у ИХЛ лиги. Овога пута резултат је био 4:3 у корист црвено-белих.

Гости су повели голом Аљоше Претнара, да би наши хокејаши преокренули преко Михаила Бучкина и Уроша Бјелогрлића. Андреј Цвик је повисио на 3:1, а пред крај прве трећине Блед је смањио на 3:2 голом Пазлара.

Звезда је у 27. минуту голом капитена Марка Бркушанина повисила на 4:2. Коначних 4:3 поставио је Кос у 51. минуту меча.

Овом победом Црвена звезда је избила на 2. место на табели са 7 победа и 22 бода, али има утакмицу више од трећепласиране екипе Цеља која је освојила 21 бод.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МК БЛЕД 4:3 (3:2, 1:0, 0:1)

Нови Сад – Дворана СПЕНС. Судије: Ђ. Фазекаш, Т. Фазекаш, Диманић, Поповић. Казне: Црвена звезда 8 минута, Блед 8 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Козак, Ранковић, Бучкин 1 (1ас), У. Новаковић, Подунавац, Сефич (1ас), Вучуревић, Анић (1ас), Бјелогрлић 1, Бркушанин 1 (1ас), Керезовић, Сабадош, Леонов, П. Новаковић, Вукичевић, Цвик 1, Ђумић, Даниел, Драговић.

МК БЛЕД: Облак, Г. Вилман, Борсе (1ас), Буразин, Јакопич, Јеглич, Јеклич, Конц (1ас), Коржилецки, Кос 1, Панчур, Пазлар 1, Подрекар, А. Претнар 1, С. Претнар, Рекар (1ас), Стан.