ВажноДомаћи шампионатМлађе категоријеНајновијеФудбал

Четири „комада“ Звездиних кадета у дербију, за 15/15!

Звездини кадети славили у дербију и задржали максималан учинак на табели и након 15 утакмица!

Кадети Црвене звезде и Партизана одиграли су данас „Вечити дерби“, који је одлучивао о првој позицији на табели након 15 кола, на терену Спортског центра ФСБ на Ади Циганлији.

У узрасту који највише „личи“ на сениорски поредак клубова у Србији, обе екипе имале су максималних 14 победа од старта првенства и 15. рунда могла је, у случају победе једне од екипа, довести до осамостаљивања исте на челу табеле.

То је пошло за ногом играчима Црвене звезде! Двоструки стрелаци су били Марко Дедијер са једне и Предраг Станојловић са друге стране.

Наши кадети славили су резултатом 4:2. „Вечити ривал“ је повео голом Станојловића у 9.минуту, а изједначио је Марко Дедијер из слободног ударца у 26.минуту. Тим резултатом се отишло на одмор.

У другом полувремену видели смо четири гола, три пута су тресли мрежу ривала Звездини кадете. Најбољи стрелац Кадетске лиге Бурмаз је у 68.минуту довео Звезду у вођство, а изједначио је Станојловић у 72.минуту својим другим голом на мечу.

Звезди су победу донели Марко Дедијер у 75.минуту и Лука Великић у 82.минуту након контранапада и прилике Купусовића.

Звезда је сада на челу табеле са 45 бодова и 15 победа из 15 утакмица, уз сјајну гол разлику – 56:6.