ВажноНајновијеОстало

Убедљив тријумф Звездиних хокејаша

Хокејаши Црвене звезде остварили су убедљиву победу у ИХЛ лихи над екипом Марибор са 11:0.

По два гола за црвено-беле постигли су Марко Бркушанин и Мирко Ђумић, а по једном мрежу су затресли Драговић, Сабадош, Бјелогрлић, Пајевић, Бучкин, Цвик и Подунавац.

Овом победом Црвена звезда је избила на друго место на табели са 25 бодова, седам мање од првопласиране екипе Триглава која има и два меча више. Наредни ривал црвено-белих је новосадска Војводина.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МАРИБОР 11:0 (5:0, 5:0, 1:0)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Ђ. Фазекаш, Т. Фазекаш, Николић, Пожар. Казне: Црвена звезда 8 минута, Марибор 8 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Козак, Ранковић, Бучкин 1 (2ас), Леонов (1ас), Подунавац 1 (1ас), Сефич (3ас), Ђумић 2, Анић (1ас), Бјелогрлић 1, Бркушанин 2 (1ас), Керезовић (1ас), Сабадош 1, Даниел, П. Новаковић, Цвик 1, Драговић 1, Пајевић 1, Вукичевић.

МАРИБОР: Хрибар, Васић, Бугарски, Филиповић, Јурич, Кадич, Корен, Марковић, Мирков, Младенов, Пејовић, Рацић, Раушл, Робар, Шпањевић, Винчец, Зернко.