ВажноНајновијеОсталоХокеј

Звезда славила у Цељу након пенала

Хокејаши Црвене звезде савладали су ЕЦЕ Цеље после пенала, резултатом 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0).

Црвено-бели су одиграли одличан меч у дербију ИХЛ лиге. После вођства домаћих Иван Анић је у другој трећини донео изједначење нашем тиму. Међутим Цеље је пред крај другог периода поново дошло до предности.

Звезда у трећој трећини прави преокрет. Головима Сефича и Бјелогрлића изабраници Игора Кривошлика долазе до вођства од 2:3. Ипак, Словенци долазе до изједначења и меч уводе у продужетке. У продужецима није било голова, а победоносни гол за Црвену звезду постигао је Давид Сефич након извођења пенала.

Звездини оклопници су задржали друго место на табели са два бода мање од водећег Триглава.

ЕЦЕ ЦЕЉЕ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0)

Цеље – Дворана: Цеље. Гледалаца: 150. Судије: Лешњак, Бохинц, Франц. Казне: Цеље 8 минута, Црвена звезда 6 минута.

ЕЦЕ ЦЕЉЕ: Авсеник, Т. Јерам, Грахут (1ас), Ф. Јерам, У. Јерам, Кастелиц (1ас), Клавжар 1, Кнез, Колар 1, Мерцина, Немечек, Ограјеншек 1, Огрижек (1ас), Рибич, Сребот, Зупанц.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић 1, Бјелогрлић 1 (1ас), Бркушанин (2ас), Бучкин, Даниел, Леонов (1ас), П. Новаковић, У. Новаковић, Подунавац, Сабадош, Сефич 2, Вучуревић (1ас), Цвик, Ђумић.