Звезда на Ф4 Купа Србије

Ватерполисти Црвене звезде убедљиво су савладали Ваљево на 25.мају и пласирали се на Ф4 Купа Србије – 19:4 (4:1, 5:1, 4:0, 6:2).

Утакмица је практично решена у првом полувремену када су црвено-бели остварили предност од седам голова. Одличном одбраном током читавог меча изабраници Дејана Савића су у потпуности неутралисали противника, а добру игру у дефанзиви пратила је и егзекуција.

Звезда је у трећој четвртини тотално сломила противника, да би до краја сусрета једино неизвесно била разлика са којом ће Звезда славити.

Прочитајте још  Одбојкаши дочекују Нишлије

Најефикаснији на утакмици био је Вељко Танкосић са 5 голова. Радовић и Његован су се по три пута уписивали у листу стрелаца.

Финални турнир Купа Србије одиграће се 16. и 17. децембра у Бечеју.

Црвену звезду пре Ф4 Купа Србије очекује реванш меч четвртфинала Купа Европе против Спорт Менаџмента у Италији.

Црвена звезда – Ваљево Горење 19:4 (4:1, 5:1, 4:0, 6:2)

Прочитајте још  Недеља гостовања, прва станица Валенсија

Београд, базен „Милан Гале Мушкатировић“. Судије: Стефановић и Балажевић. Искључења: Црвена звезда 14, Ваљево Горење 14.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Добожанов, Танкосић 5, Радовић 3, Бурсаћ 1, Шуберић, Илић 2, Његован 3, Тохољ, Николов, Танасковић 1, Стојановић 1, Ковачевић 1, Тодоровски, Љубеновић 2. Тренер: Дејан Савић.

ВАЉЕВО ГОРЕЊЕ: Бакочевић, Митровић, Станић, Марковић 1, Радуловић, Рацков 1, Матовић, Глигоријевић 1, Дудић, Босић, Лука, Филиповић 1, Илић, Марковић. Тренер: Јован Серафимовић