Važno Najnovije

Crveno-beli poraženi u polufinalu Kupa Srbije

Vaterpolisti Crvene zvezde poraženi su u polufinalu Kupa Srbije od Partizana rezultatom 11:5.

Crveno-beli su u prve dve četvrtine bili ravnopravan rival i u treći period igre se ušlo nerešenim rezultatom 3:3. Crveno-beli su izgubili ritam u trećem kvartalu, a večiti rival uspeo da prelomi utakmicu u svoju korist.

Čitavih 12 minuta Zvezda nije uspela da zatrese mrežu „večitog rivala“ koji je u tom periodu postigao šest golova i tu prednost sačuvao do kraja meča.

Za trofej Kupa Srbije boriće se vaterpolisti Partizana i Šapca.

Partizan – Crvena zvezda 11:5 (2:1, 1:2, 4:0, 4:2)

Bečej, bazen: SC „Đorđe Predin Badža“. Gledalaca: 800. Sudije: Golijanin (Beograd), Stanojević (Jagodina). Igrač više: Partizan 11 (4), Crvena zvezda 14 (4). Dva igrača više: Crvena zvezda: 1 (0). Peterci: Partizan 1 (1).

PARTIZAN: Rističević (9 odbrana), Kasum, F. Janković, Lukić, Lazić 2, Tomić 2, M. Janković 1, Andrejević 1, Manojlović 1, Radanović, Radonjić 2, Aksentijević 1, Belopavlović, Vučinić 1. Trener: Stefan Ćirić.

CRVENA ZVEZDA: Dobožanov (7 odbrana), Tankosić 2, Radović, Bursać, Šuberić, Ilić, Njegovan 1, Toholj, Nikolov, Tanasković, Stojanović 1, Asanović 1, Todorovski, Ljubenović. Trener: Dejan Savić.