ВажноНајновије

Црвено-бели поражени у полуфиналу Купа Србије

Ватерполисти Црвене звезде поражени су у полуфиналу Купа Србије од Партизана резултатом 11:5.

Црвено-бели су у прве две четвртине били равноправан ривал и у трећи период игре се ушло нерешеним резултатом 3:3. Црвено-бели су изгубили ритам у трећем кварталу, а вечити ривал успео да преломи утакмицу у своју корист.

Читавих 12 минута Звезда није успела да затресе мрежу „вечитог ривала“ који је у том периоду постигао шест голова и ту предност сачувао до краја меча.

За трофеј Купа Србије бориће се ватерполисти Партизана и Шапца.

Партизан – Црвена звезда 11:5 (2:1, 1:2, 4:0, 4:2)

Бечеј, базен: СЦ „Ђорђе Предин Баџа“. Гледалаца: 800. Судије: Голијанин (Београд), Станојевић (Јагодина). Играч више: Партизан 11 (4), Црвена звезда 14 (4). Два играча више: Црвена звезда: 1 (0). Петерци: Партизан 1 (1).

ПАРТИЗАН: Ристичевић (9 одбрана), Касум, Ф. Јанковић, Лукић, Лазић 2, Томић 2, М. Јанковић 1, Андрејевић 1, Манојловић 1, Радановић, Радоњић 2, Аксентијевић 1, Белопавловић, Вучинић 1. Тренер: Стефан Ћирић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Добожанов (7 одбрана), Танкосић 2, Радовић, Бурсаћ, Шуберић, Илић, Његован 1, Тохољ, Николов, Танасковић, Стојановић 1, Асановић 1, Тодоровски, Љубеновић. Тренер: Дејан Савић.