ВажноНајновијеОсталоХокеј

Звездини оклопници савладали Славију

Хокејаши Црвене звезде остварили у вредну победу у ИХЛ лиги на гостовању екипи Плејбој Славија у Љубљани резултатом 2:3.

Голове за црвено-беле су постигли Мирко Ђумић, Михаил Бучкин и Немања Вучуревић.

По завршетку утакмица које су на програму овог викенда, наши одбојкаши ће сазнати са које ће позиције и прoтив кога ће играти у плеј-офу.

ПЛЕЈБОЈ СЛАВИЈА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Љубљана – Дворана: Залог. Гледалаца: 35. Судије: Лешњак, Миклич, Бохинц. Казне: Славија 4 минута, Црвена звезда 14 минута.

СЛАВИЈА: Павлич, Погачар, Чампа, Чуден (1ас), Чурћић, Ферле, Главан, Иловар (1ас), Комполшек 1, Лапорник, Лебен, Миклавчич, Пушењак, Шчап 1, Ситар, Сној (1ас), Тршкан, Видиц.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић (1ас), Бјелогрлић, Бркушанин, Бучкин 1, Даниел, Керезовић, Марковић, П. Новаковић, У. Новаковић, Пајевић, Подунавац, Сабадош, Сефич (2ас), Вучуревић 1, Вукичевић, Цвик, Ђумић 1.