ВажноНајновијеОстало

Звездини оклопници у полуфиналу ИХЛ лиге

Хокејаши Црвене звезде пласирали су се у полуфинале плеј-офа ИХЛ лиге пошто су и у реванш мечу четвртфинала савладали Плејбој Славију, овога пута са 2:4.

Звезда је повела голом Мирка Ђумића, али је Славија убрзо изједначила преко Чудена. Ново вођство нашем тиму је донео Марко Бркушанин. Поново је Славија порванала резултат, овога пута голом Бохинца, али је наш тим ипак преко Уроша Бјелогрлића стигао до новог вођства. Поготком Михаила Бучкина у трећој деоници Звезда је дошла до победе од 2:4 и пласмана међу четири најбоље екипе.

У полуфиналу плеј-оф ИХЛ лиге Црвена звезда ће играти против екипе ЕЦЕ Цеље која је са две победе тријумфовала против МК Бледа.

ПЛЕЈБОЈ СЛАВИЈА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)

Љубљана – Дворана: Залог. Гледалаца: 50. Судије: Фајдига, Режек, Миклич. Казне: Славија 22 минута, Црвена звезда 22 минута.

СЛАВИЈА: Павлич, Зорман, Бернард (1ас), Бохинц 1 (1ас), Чампа, Чуден 1, Чурћић, Ферле, Главан, Иловар, Кисовец, Комполшек (1ас), Лапорник, Лебен (1ас), Миклавчич, Погачар, Поклукар, Пушењак, Шчап, Ситар, Сној, Видиц.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Бјелогрлић 1, Бркушанин 1 (1ас), Бучкин 1, Хрушик, Керезовић, Клука (1ас), Костев, Марковић, У. Новаковић, Пајевић, Подунавац, Сабадош (2ас), Сефић (1ас), Вучуревић (1ас), Вукичевић (1ас), Цвик, Ђумић 1.