ВажноНајновијеОстало

Црвено-бели убедљиви против Родоса

Балканска Суперлига настављена је утакмицом 2. кола између Црвене звезде и Родос Витезова на Ади Циганлији. Црвена звезда је остварила убедљиву победу 78:16 захваљујући одличној игри у првом полувремену.

Црвено-бели су одиграли прво полувреме савршено. Остварили су резултат од 54 поена. Шампион Грчке је постигао прве поене тек у последњем минуту првог дела игре, а наши рагбисти су у другом полувремену рутински меч привели крају.

Ово је други убедљив тријумф у Балканској Суперлиги за Црвену звезду која се налази на првом месту са максималним учинком.

Црвена звезда – Родос Витезови 78:16 (54:6)

Београд – Стадион: Ада Циганлија. Гледалаца: 100. Судије: Владан Кикановић, линијске судије: Слободан Манак, Андреј Мора (сви Србија).

Поени за Црвену звезду: есеји 14 – Илија Крстић 2. и 13. мин, Рајко Трифуновић 6. и 44. мин, Александар Ђорђевић 10, 25. и 67. мин, Ла Монте Гадис 22. и 33. мин, Сем Херон 27, 36. и 70. мин, Џек О Брајан 31. мин, Стефан Николић 58. мин. Голови: Стефан Недељковић 8/9, Владислав Дедић 0/2, Слободан Миленковић 1/1, Илија Крстић 2/2.

Поени за Родос: Есеји 3 – Карцонакис Димостенис 40. и 77. мин, Цаталиос Панделис 80. мин. Голови: Босмос Николаос 1/2, Цаталиос Панделис 1/1.

Црвена звезда Београд: Милош ЗОГОВИЋ, Илија КРСТИЋ, Денис ЧЕНГАЈ, Александар ЂОРЂЕВИЋ, Рајко ТРИФУНОВИЋ, Џек О БРАЈАН, Владислав ДЕДИЋ, Слободан МИЛЕНКОВИЋ, Стефан НИКОЛИЋ, Сем ХЕРОН, Ла Монте ГАДИС, Никола ЂУРИЋ, Стефан НЕДЕЉКОВИЋ. Резерве: Вук ШТРБАЦ, Матеј БАЈИЋ, Предраг КЕГЛИЋ, Милош ЧАЛИЋ. Тренер: Трев СМИТ.

Родос Витезови: Карцонакис ДИМОСТЕНИС, Алиј АЛЕКСАНДРОС, Нацикас ТЕМИСТОКЛИС, Коутрас КОНСТАНТИНОС, Кладас АНАСТАСИОС, Левентис ПОЛИХРОНИС, Босмос НИЛОЛАОС, Цаталиос ПАНДЕЛИС, Босмос МИХАЛИС, Папаконстантис ПАНАГИОТИС, Цаварис КОСМАС, Еxадахтилос ФОТИС, Кацидонис КОНСТАНТИНОС. Резерве: Хациаданноу МИХАЛИС.