Важно Домаћа такмичења Најновије Рукомет

Рукометаши поразом завршили сезону

У последњем колу плеј-офа рукометне Суперлиге Србије, Црвена звезда је убедљиво поражена у Панчеву од Динама – 38:24 (23:14).

Иако је пажња била посвећена утакмицама у Шапцу и Новом Саду где се одлучивао шампион Србије, серијом од девет пораза црвено-бели су завршили сезону.

Утакмица у Панчеву је била без такмичарског значаја, али Звездини рукометаши се нису потрудили за било шта више од убедљивог пораза.

Црвена звезда је наступила у последњем колу без Дејана Бабића, Александра Бабића, Младена Шотића и Алексе Кљајића.

Динамо је веома брзо направио високу разлику, коју је само повећавао до краја сусрета. Звезда ни у једном тренутку није успела да угрози Панчевце.

Тренер Ненад Перуничић је у другом полувремену пружио већу минутажу млађим надама – Хорвату, Туфегџићу, Петрићу и Николићу.

На крају, веома висока и убедљива победа домаћег тима.

Најефикаснији су били Мандић и Бугариновић са 4 гола, Туфегџић и Ђурковић су постигли по 3.

Црвена звезда је првенство Србије за сезону 2017/18 завршила на 6.месту.

Динамо – Црвена звезда 38:24 (24:13)

Панчево, дворана: ХС „Стрелиште“. Гледалаца: 300. Судије: Антић и Јаковљевић. Седмерци: Динамо 6 (5), Црвена звезда 1(1). Искључења: Динамо 2, Црвена звезда 6 минута.

ДИНАМО: Јелић 2, Елезовић, Мирковић 1, Радановић, Пралица, Дистол, Петровић, Димитријевић, Шапоњић 8, Радовановић, Стојановић 4, Бандука 5, Буњевчевић 8, Баруџић 3, Славуљица 7, Жујовић. Тренер: Иван Петковић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић, Хорват 2, Туфегџић 3, Николић 2, Ивановић, Пешић 2, Љубеновић, Бугариновић 4, Миросављевић, Пејчиновић, Рајичевић 1, Мандић 4, Петрић 1, Ђурковић 3. Тренер: Ненад Перуничић