Juniori šampioni Srbije

Juniori RK Crvena zvezda šampioni Srbije!

Generacija dečaka RK Crvena zvezda rođenih 2000.godine osvojila je titulu šampiona Srbije na finalnom turniru u Smederevu! Nakon fudbalera, košarkaša i košarkašica, i rukometni juniori su doneli šampionski trofej u mlađim kategorijama.

Crvena zvezda je bila suverena u Smederevu na finalnom turniru, o čemu svedoče i rezultati. U grupi A su zauzeli prvo mesto sa tri ubedljive pobede protiv Radničkog (49:19), Voždovca (41:34) i najvećeg favorita Partizana (34:31).

U finalu crveno-bele nade su savladale Novi Beograd 28:25 i zasluženo osvojili pehar šampiona Srbije.

MVP finalnog turnira je Stefan Petrić. Crveno-beli su sa 152 postignuta gola daleko najefikasnija ekipa završnog turnira.

Pehar i medalje namenjene šampionu Srbije za igrače rođene 2000.godine i mlađe i kapitenu Zvezdinih juniora Ivanu Horvatu dodelio je Dalibor Ristić, direktor TMK RSS.

Kapiten Ivan Horvat, Aleksa Tufegdžić, Matija Nikolić i Stefan Petrić su u sezoni za nama bili deo prvog tima Crvene zvezde.

Nadamo se da ćete u godinama ispred nas i u prvom timu biti trofejni.