Кадети Црвене звезде поражени су на гостовању Бродарцу резултатом 2:0 у мечу 7. кола Кадетске лиге Србије.

Домаћин је повео у 2. минуту поготком Симића, а рано вођство удвостручио је са беле тачке у 24. минуту Миладиновић. Заостатак је додатно мотивисао црвено-беле бисере који су све карте бацили на офанзиву, али притисак пред голом Катића није донео жељени резултат.

Жал ће остати због недостатка среће у завршници првог полувремена кад је, у кратком временском размаку, Пантовић два пута запретио, али је из првог покушаја погодио пречку, док је потом Катић парадом спречио Звезду да смањи предност.

Прочитајте још  Звезда изгубила у финалу „Шалетовог меморијала“, Јована Јовичић МВП

Имали су изабраници Славољуба Ђорђевића своје шансе и у наставку, чак су успели и да затресу мрежу у 79. минуту, али је Стаменковић, на сигнализацију Божовића досудио офсајд.

Црвено-бели после седам кола имају учинак од пет победа и два пораза, а на тријумфални колосек ће покушати да се врате на свом терену против Чукаричког.

Бродарац – Црвена звезда 2:0 (2:0)

Терен: Стадион Бродарца

Судија: Иван Стаменковић