Пораз омладинаца

Узбудљив дуел између омладинаца Црвене звезде и Чукаричког оправдао је епитет дербија 8. кола, а припао је гостима резултатом 2:3.

Чукарички је уводну иницијативу материјализовао са два поготка у исто толико минута. Мрежу црвено-белих најпре је затресао Ракоњац ударцем главом у 15. минуту, а предност је удвостручио Величковић.

Измене Братислава Живковића донеле су промену у односу снага, али се резултат није мењао све до 76. минута. Тада је Звезда преко Борисава Бурмаза и Дејана Јовељића стигла до изједначења.

Ипак, победу Чукаричком донео је Марко Ракоњац голом седам минута пре последњег судијског звиждука.

Црвена звезда – Чукарички 2:3 (0:2)

Терен: Помоћни терен стадиона „Рајко Митић“
Стрелци: Бурмаз у 76′ и Јовељић у 76′ (Црвена звезда), а Ракоњац у 15′ и 83′, и Величковић у 16′ (Чукарички)
Жути картони: Јовичич у 8′ (Црвена звезда), Никчевић у 30′, Ракоњац у 83′, Радовановић у 90′ (Чукарички)

Црвена звезда: Крстовић, Милисављевић (од 31′ Кукољ), Стајић (од 31′ Ајдиновић), Стојановић (од 73′ Бурмаз), Савић, Јовичић, Ђорђевић, Стојанчић (од 31′ Јочић), Јовељић, Купусовић (од 58′ Великић), Терзић.
Чукарички: Мићовић, Игњатовић, Рубежић, Бакић, Фратровић, Никчевић (од 85′ Радојичић), Каменовић, Терзић, Ракоњац (од 85′ Радовановић), Видосављевић (од 89′ Ристовић), Величковић.