ВажноНајновијеОстало

Сташа Веић светска јуниорска шампионка!

Светско првенство у јуниорској и кадетској конкуренцији у кик боксу одржано је од 15. до 23. септембра у Италији, а Црвену звезду су представљали Сташа Веић и Лазар Ступар и обоје су освојили медаље.

Сташа Веић је јуниорска шампионка Севта! Она је у финалу у лоу кику у категорији до 52 килограма савладала Рускињу Кристину Наликову. Наша кикбоксерка је проглашена и за најбољу такмичарку Светског првенства у Италији.

Наш Лазар Ступар освојио је бронзану медаљу у лоу кику у категорији јуниора до 54 килограма.

Репрезенатативци Србије на Светском јуниорском и кадетском првенству у Италији освојили су 21 медаљу, 7 златних, 8 сребрних и 6 бронзаних.

Спортско друштво Црвена звезда честита Сташи и Лазару, као и Кик бокс клубу, на изванредном успеху и жели пуно среће и много нових медаља у наставку каријере.