Домаћа такмичења Одбојка

Звезда изгубила од Динама

Црвена звезда је изгубила од Динамо Азотара резултатом 2:3 (25:14, 22:25,  25:17, 15:25, 11:15). Наше одбојкашице су на папиру биле фавориткиње, али то нажалост нису потврдиле на терену, па су гостујуће играчице заслужено побиједиле.

У првом сету је играла само једна екипа, и то она у црвено-белим дресовима. Без имало муке наше одбојкашице су освојиле први сет резултатом 25:14. Затим други сет који је био тотална супротност. Одбојкашице Динама су од почетка до краја другог сета држале резултат у својим рукама, па су тај сет узеле резултатом 25:22.

Трећи сет је био сличан као и први. Одбојкашице Звезде су прво дошле до 16:8, затим до 21:11, да би на крају побиједиле резултатом 25:17.

Црвено-беле одбојкашице су и четврти сет почеле добро, водиле су 8:7, али је онда гостујућа екипа окренула резултат. Након што су повеле, одбојкашице Динама нису испуштале предност, па су лако узеле тај сет резултатом 25:15.

Пети сет је одигран без имало драме. Динамо је повео 5:1, па затим 12:4, да би на крају  био завршен резултатом 15:11.

Код Звезде истакла се Ана Бјелица са 27 освојених поена, док је код Динама најбоља била Милица Безаревић са 17.