бриџВажноНајновијеОстало

Звезда срушила лидера у Крању

Хокејаши Црвене звезде остварили су победу над Триглавом резулатом 2:4 у ИХЛ лихи.

Црвено-бели су остварили веома драгоцену победу. Изненадили су лидера ИХЛ лиге и савладали га у првој од две утакмице које се играју овог викенда у Крању.

Звезда је два пута долазила до вођства, прво голом Роберта Сабадоша, а потом и Влачислава Чегринцева, али је домаћи тим оба пута анулирао предност нашег тима.

Међутим, већ на почетку последње трећине црвено-бели су голом Марка Бркушанина поново дошли у вођство, да би Иван Анић у 55. минуту потврдио тријумф екипе Јовице Руса.

Хокејаши Триглава и Црвене звезде одиграће још један меч у ИХЛ лиги већ сутра од 15,30 часова у Крању.

ТРИГЛАВ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Крањ – Дворана: Злато поље. Судије: Алеш Фајдига, Гашпер Франц и Роберт Бохинц. Казне: Триглав 20 минута, Црвена звезда 6 минута.

ТРИГЛАВ: Плавц, Шенк, Ахачич, Грошељ, Клеменчич, Лампич, Логар, Морел, Павц, Пипан, К. Поточник, М. Поточник, Шкрјанец, Штенклер, Тавчар 1, Терликар (1ас), Вилфан, Жупан 1 (1ас).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић 1, Анђелковић, Араи, Бркушанин 1 (1ас), Чегринцев 1 (1ас), Даниел, Гаидаш, Јанковић, Јововић, Керезовић (1ас), Кулешов, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац (1ас), Сабадош 1, Шпањевић, Вукичевић, Цвик.