Važne vestiВажноМлађе категоријеНајновијеФудбал

Десето славље кадета

Кадети Црвене звезде савладали су Земун у оквиру 15. кола домаћег шампионата резултатом 4:0.

Рутински су изабраници Славољуба Ђорђевића стигли до 31. овосезонског бода, а наговштај славља виђен је већ у првој четвртини утакмице.

Маринковић је у 21. минуту прекршајем за најстрожу казну зауставио Бабића, а са 11 метара прецизан је био Алекса Матић.

Капитен црвено-белих донео је вођство гостима које је у 48. минуту удвостручио Лукић. Дефанзивац шампиона Србије одлично је скочио и добро изведен корнер Њамцуловића главом преточио у погодак.

Све дилеме разрешио је Максимовић ударцем који је на путу до мреже закачио и Њамцуловића, а коначан резултат поставио је Пантовић шест минута касније. Офанзивац Звезде ударцем са дистанце матирао је Новаковића и оверио десету овосезонску победу.

Земун – Црвена звезда 0:4 (0:1)

Стадион: Милутинца. Судија: Милан Стефановић. Стрелци: Матић (из једанаестерца) у 22, Лукић у 48, Максимовић у 63. и Пантовић у 69. минуту. Жути картони: Матић, Лукић (Црвена звезда).

Земун: Новаковић, Јањушевић, Благојевић, Петровић (од 82. Добрић), Маринковић, Јанићијевић, Лазаревић (од 73. Милановић), Пауновић (од 67. Станковић), Павловић (од 82. Кондић), Кузмановић, Марковић (од 67. Секулић)

Црвена звезда: Гутеша, Максимовић, Пријовић, Матић (од 65. Пердув), Лукић, Писар, Њамцуловић (од 70. Митровић), Илић (од 74. Тошковић), Бабић, Пиплица (од 55. Пантовић), Радуловић (од 72. Елевен)