FeaturedVažne vestiВажноДомаћа такмичењаНајновијеРукомет

Црвена звезда савладала Рудар

Црвена звезда је у оквиру 7.кола у „Шумицама“ тријумфовала  над Рударом из Костолца резултатом 34:26 (17:13).

Након пораза у дербију од Партизана изабраници тренера Ненада Перуничића су показали задовољавајућу реакцију и успели да без већих проблема остваре трећи тријумф у сезони. Првих 20. минута меча екипа из Костолца је пружала снажан отпор али је онда Звезда серијом од четири гола окренула резултат у своју корист и држала меч под контролом у наставку. Након резултата 17:13 на полувремену у другом делу игре рукометаши Црвене звезде су постепено повећевали предност до максималних осам голова колико је било на самом крају.

Тренер Ненад Перуничић је пружио прилику свим играчима а најефикаснији у дресу  Звезде био је Ђорђијевић са 7 постигнутих голова, Лаковић је постигао 6, Николић и Бугариновић по 4 гола а Херцеговац 3 гола.

У наредном колу Црвена звезда гостује екипи Обилића.