FeaturedVažne vestiВажноВатерполоНајновије

Прва победа Звездиних дама у Регионалној лиги

Ватерполисткиње Црвене звезде забележиле су први тријумф у Регионалној лиги. Црвено-беле су у 3. колу првог турнира који се одржавао у Београду савладале ОВК ПОШК са 7:8.

Лоше је почело по црвено-беле које су после првих осам минута губиле са 3:0. До полувремена Звезда је смањила на 3:2, а почетком треће четвртине је успела и да изједначи. До краја меча водила се велика борба, а голом Јоване Пантовић у задњем минуту наша екипа је дошла до победе – 7:8.

По два гола за црвено-беле постигле су Ања Мишковић и Тијана Јаковљевић, а по један Илић, Новаковић, Мијушковић и Пантовић.

Након првог турнира Регионалне лиге води Младост са максималним учинком, док су остале екипе забележиле по једну победу.

ОВК ПОШК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 7:8 (3:0, 0:2, 3:4, 1:2)

Београд – Базен: СРЦ Милан Гале Мушкатировић. Играч више: ОВК ПОШК 10(2), Црвена звезда 14(2). Петерци: ОВК ПОШК 3(1).

ОВК ПОШК: И. Баришић, Сквићимаро, Вујевић, Царевић 4, Вукелић, М. Бутић, Мајлат, Ј. Бутић, М. Баришић, И. Бутић 1, Б. Баришић 1, Д. Бутић 1, Шерка, Батиновић. Тренер: Тино Вегар.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Лазић, Пантовић 1, Чегар, Мијушковић 1, Ђукић, Миљковић, Миловановић, Новаковић 1, Капларевић, Х. Илић 1, Теодоровић, Јаковљевић 2, Вујовић, Мишковић 2. Тренер: Драгана Ивковић.