ВажноНајновијеОсталоХокеј

Звезда убедљива у Новом Саду

Хокејаши Црвене звезде савладали су Војводину у Новом Саду резултатом 1:6 у ИХЛ лиги.

Београдски црвено-бели нису могли да рачунају на Дзиова, као и на неколико млађих играча који са репрезентацијом Србије до 20 година учествују на Светском првенству.

Међутим, то није представљао проблем за наш тим који је у првој трећини повео са 0:3 головима Богдана Гаидаша, Влачислава Чегринцева и Марка Бркушанина.

Новосађани су на почетку другог периода игре смањили на 1:3, али је Звезда преко двоструког стрелца Андреја Цвика повисила на 1:5. У последњој трећини Марко Бркушанин се још једном уписао у стрелце и поставио коначан резултат – 1:6.

Хокејаши Црвене звезде и даље убедљиво воде на табели ИХЛ лиге са 17 победа, три пораза и 50 бодова. Наредног викенда црвено-бели ће гостовати Славији Јуниор у Љубљани.

ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:6 (0:3, 1:2, 0:1)

Нови Сад – Дворана: СПЕНС. Судије: Т. Фазекаш, Пердув, Дакић, Поповић. Казне: Војводина 14 минута, Црвена звезда 14 минута.

ВОЈВОДИНА: Де Маса Карлсон, Гнип, Бабић 1, Дергачев, Дроздик, Екмешчић, Хрина, Јерковић, Лантање, Ле Фол (1ас), Милићевић, Милојковић, Мирковић, Николић, Радосављевић, Тумбас, Вучуревић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Степановић, Анић, Бркушанин 2 (3ас), Чегринцев 1 (3ас), Даниел, Гаидаш 1, Јанковић, Керезовић, Кулешов, Марковић, Новаковић, Подунавац (1ас), Поправка, Ристић, Сабадош (1ас), Вукићевић, Вуковић, Цвик 2.