FeaturedVažne vestiВажноВатерполоНајновијеОбавештења

Ватерполисти поражени од Јадрана

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ЈАДРАН СПЛИТ 10:13 (1:4, 1:1, 4:6, 4:2)

Ватерполисти Црвене звезде доживели су пораз у 12. колу Регионалне А1 лиге од Јадрана из Сплита резултатом 10:13.

Гости су после првих осам минута игре имали вођство од 1:4 и ту предност су сачували до полувремена. У наставку су повели са 4:9, а онда и 5:11 и практично су решили питање победника. Звезда је у завршници успела да наниже три гола и ублажи пораз – 10:13.

Најефикаснији у Црвеној звезди били су Вељко Танкосић и Душан Васић са по 4 гола, док су по један гол постигли Марко Радовић и Лука Перковић.

У 13. колу ватерполисти Црвене звезде гостују Морнару у Сплиту.

Београд – Базен: СРЦ Милан Гале Мушкатировић. Судије: Андрија Ђурашковић и Лазар Анђелић. Играч више: Црвена звезда 14(6), Јадран 10(7). Петерци: Јадран 2(2).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Краљ, Танкосић 4, Мартиновић, Бурсаћ, Перковић 1, Васић 4, Битадзе, Жежељ, Илић, Милојевић, Шулц, Радовић 1, Тодоровски, Љубеновић. Тренер: Александар Филиповић.

ЈАДРАН: Кунац 1, Зовић 1, Крапић 2, Бутић, Пејковић, Пауер, Поповић 1, Висковић, Милардовић 2, Шетка 5, Ковачић, Подруг, Делић 1. Тренер: Иван Асић.